Tělový peeling

Jak na mladě vypadající pokožku? Vyzkoušejte tělový peeling

0
(0)

Chtěli byste dokonale jemnou, hebkou a vyživenou pokožku se zdravým nádechem? V tom případě by vám doma neměl chybět body scrub nebo-li tělový peeling, který má za úkol odstranit odumřelé částečky kůže, podpořit vznik nových buněk a šetrně vyživit pokožku. 

Tělový peeling mějte po ruce po celý rok

Nejvíce naše pokožka dostává zabrat během léta a zimy, proto o ni musíme pečovat důkladněji než obvykle. Díky peelingu je mimo jiné i perfektně připravena na opalování, které pomocí pravidelnému odstraňování odumřelých buněk vydrží mnohem déle. 

Pokožku zbaví i nečistot, které pouze sprchovým gelem nelze zcela smýt. Také se zlepšuje schopnost vstřebávání dalších přípravků, jako je třeba hydratační tělový krém. 

Další blahodárné účinky peelingu pro naši pokožku

  • projasnění a omlazení pleti, díky odstranění staré a zašedlé kůže
  • zjemnění pokožky díky cukrovým či jiným částečkám
  • příprava na následnou péči > lepší absorpce tělových krémů a olejů
  • prevence proti ucpávání pórů na těle (na obličej scrub nepoužívejte, mohl by vám přinést více škody než užitku)
  • prevence i pomoc při celulitidě
  • podporuje správné prokrvení pokožky

Na trhu najdete spoustu druhů tělových srubů. Například cukrový, který se často míchá s luxusními oleji, s mořskou solí či s ovocnými/bylinnými květy atp. Milovníci kávy, zpozorněte! Hitem posledních let jsou také kávové sruby. 

Jak často tělový peeling používat

Scrub bohatě stačí použít 1-2x týdně, záleží na typu Vaší pokožky. Pokud trpíte suchou a citlivou pokožkou, používejte jej zpočátku opatrněji, a to z důvodu možného podráždění. 

Vaše pokožka zůstane jemná, příjemně voňavá, ale hlavně důkladně vyživená. Uvidíte, že z této péče vznikne Váš oblíbený rituál, na který se budete těšit. Nebojte se investovat do kvalitního produktu, se kterým si budete dopřávat tu nejlepší péči.

Jak se vám líbil tento článek?

Čím víc hvězdiček, tím lepší

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasujících: 0

Zatím nehodnoceno, buďte první.

Podobné příspěvky